Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

stanowisko

imię i nazwisko pracownika

nr pokoju  

nr telefonu centrali: 846821095

e-mail

KIEROWNICTWO URZĘDU

 

 

 

 

Burmistrz Szczebrzeszyna

Henryk Matej

12a

w.342, 846821049

burmistrz@szczebrzeszyn.pl

Zastępca Burmistrza

Zbigniew Paprocha

12b

w.350, 846821166

zburmistrz@szczebrzeszyn.pl

Sekretarz Miasta i Gminy

 

7

w.337, 846821187

sekretarz@szczebrzeszyn.pl

Skarbnik Miasta i Gminy

Agnieszka Kostrubiec

8

w.341

skarbnik@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

Radca prawny

Tomasz Kurzępa

9

w.322, 846821608

radca@szczebrzeszyn.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

 

 

 

iodo@zeto.lublin.pl

 

 

 

 

 

REFERAT FINANSOWY

 

 

 

 

kierownik

 Joanna Cioś

8

w.341

jcios@szczebrzeszyn.pl

księgowość budżetowa

 Agnieszka Komajda

8a

w.349

a.komajda@szczebrzeszyn.pl

księgowość budżetowa 

 Joanna Wrona

8a

w.349

j.wrona@szczebrzeszyn.pl

księgowość budżetowa

 Anna Pytlowska

9

w.322, 846821610

a.pytlowska@szczebrzeszyn.pl

księgowość budżetowa

 Katarzyna Rzemieniuk- Pieczykolan

10

w.325, 846821131

k.rzemieniuk@szczebrzeszyn.pl

kasa

 Magdalena Harkot

1

w.351

m.harkot@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT PODATKOWY

 

 

 

 

kierownik

Anna Jarosz

11

w.330

a.jarosz@szczebrzeszyn.pl

wymiar podatków

Ewa Kucińska

11

w.330

podatki@szczebrzeszyn.pl

wymiar podatków

Marta Wachowicz

11

w.330

podatki@szczebrzeszyn.pl

wymiar podatków

Urszula Łosiewicz

11

w.330

podatki@szczebrzeszyn.pl

księgowość podatkowa

Irena Zalewska

10

w.365, 846821131

i.zalewska@szczebrzeszyn.pl

księgowość podatkowa

Magdalena Duda

10

w.325, 846821131

m.duda@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT ORGANIZACYJNO KADROWY

 

 

 

 

kierownik

 

15

w.335

kadry@szczebrzeszyn.pl

sekretariat burmistrza

Anna Czerwieniec

12

w.332

um@szczebrzeszyn.pl

działalność gospodarcza, zezwolenia alkoholowe

Jolanta Tyszko

15

w.335

jtyszko@szczebrzeszyn.pl

informatyk

Wojciech Kościk

15

w.335

w.koscik@szczebrzeszyn.pl

biuro obsługi rady

Zofia Wachowicz

20

w.321

rada@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

 

 

 

 

kierownik

Mirosława Sawic

3

w.347, 846821242

usc@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH

 

 

 

 

kierownik

Mirosława Sawic

3

w.347, 846821242

usc@szczebrzeszyn.pl

ewidencja ludności, dowody osobiste

Malwina Chmielewska-Bylina

4

w.346, 846821132

do@szczebrzeszyn.pl

sprawy wojskowe, ppoż. zarządzanie kryzysowe

Anna Socha

6

w.320

a.socha@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT OŚWIATY

 

 

 

 

kierownik

Magdalena Cholewińska

23

w.336, 846822056

ro@szczebrzeszyn.pl

księgowość szkół i przedszkoli

Agnieszka Ruszczak

23

w.336, 846822056

aruszczak@szczebrzeszyn.pl

księgowość szkół i przedszkoli

Katarzyna Stankiewicz

23

w.336, 846822056

kstan@szczebrzeszyn.pl

księgowość szkół i przedszkoli

Grażyna Popielec

28

w.324, 846821222

gpopielec@szczebrzeszyn.pl

księgowość szkół i przedszkoli

Aneta Rzeszutko

28

w.324, 846821222

arzeszutko@szczebrzeszyn.pl

księgowość szkół i przedszkoli

Małgorzata Kasprzyk

28

w.324, 846821222

mkasprzyk@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT BUDOWNICTWA

 

 

 

 

kierownik

Tomasz Ciurysek

30

w.331

tciurysek@szczebrzeszyn.pl

planowanie przestrzenne

Ewa Typiak

30

w.331

inwest@szczebrzeszyn.pl

inwestycje gminne

Stanisław Kaziród

29

w.327

s.kazirod@szczebrzeszyn.pl

inwestycje gminne, drogi

Mateusz Gonera

29

w.327

m.gonera@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT PROMOCJI OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI ODPADAMI

 

 

 

 

kierownik

Monika Szczepaniak-Derkacz

31

w.353

eko@szczebrzeszyn.pl

odpady komunalne

Janusz Niedźwiedź

31

w.353

jniedzwiedz@szczebrzeszyn.pl

odpady komunalne

Aneta Harkot

34

w.329

odpady@szczebrzeszyn.pl

pomoc administracyjna

Dominika Niemira

34

w.329

d.niemira@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT ZARZĄDZANIA FUNDUSZAMI ZEWNĘTRZNYMI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

 

 

 

 

kierownik

Beata Trochimiuk

27

w.327,

846822055

b.trochimiuk@szczebrzeszyn.pl

fundusze unijne

Aleksandra Poździk

27

w.328

a.pozdzik@szczebrzeszyn.pl

zamówienia publiczne

Daniel Kustosz

26

w.340

d.kustosz@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

REFERAT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI

 

 

 

 

kierownik

Przemysław Cieszkowski

25

w.339

p.cieszkowski@szczebrzeszyn.pl

referent

Monika Borowiec

25

w.339

m.borowiec@szczebrzeszyn.pl

inspektor

Grażyna Wołoch

24

w.334

g.woloch@szczebrzeszyn.pl

pomoc administratcyjna

Małgorzata Wiśniewska

24

w.334

m.wisniewska@szczebrzeszyn.pl

 

 

 

 

 

OBSŁUGA URZĘDU

 

 

 

 

kierowca

Stanisław Hajduk

36

w.333

 

konserwator

Mikołaj Jóźwiak

36

w.333

 

sprzątaczka

Justyna Buczko

36

w.333

 

sprzątaczka

Małgorzata Poździk

36

w.333

 

 

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 4054
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
Nazwa dokumentu: Wykaz numerów telefonów
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Admin
Osoba, która udostępnia informację: Admin
Data wytworzenia informacji: 24.03.2021
Data udostępnienia informacji: 24.03.2021 08:43:42
Data ostatniej aktualizacji: 01.09.2021 14:27:33
Rejestr zmian