logo
Wersja dla niedowidzących
  Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 PRAWO LOKALNE
plus Uchwały
plus Zarządzenia
plusPrzetargi
minusWyniki przetargów
plusOgłoszenia
plusObwieszczenia
minusInformacje archiwalne
 RODO
minus Klauzula Informacyjna
 ORGANA WŁADZY
plus Burmistrz Szczebrzeszyna
plus Protokoły z Sesji Rady Miejskiej
minus Transmisje z Sesji Rady Miejskiej
minus Sołectwa Gminy Szczebrzeszyn
 URZĄD MIEJSKI
minus Godziny pracy
minus Regulamin organizacyjny
minus Struktura organizacyjna
plus Jak załatwić sprawę /wzory dokumentów, karty informacyjne/
minus Wykaz numerów telefonów
minus Kontrole przeprowadzone w U.M. w Szczebrzeszynie
plus Rejestry, ewidencje, archiwa
 MIASTO I GMINA
minus Statut Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
minus Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Szczebrzeszyn 2016-2023
plus Raport o stanie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
plus Podatki, opłaty za wodę i ścieki
plus Jednostki organizacyjne Gminy Szczebrzeszyn
plus INFORMACJE O ŚRODOWISKU
plus KONSULTACJE SPOŁECZNE
plus GOSPODARKA ODPADAMI, AZBEST
plus Budżet
 INNE
plus Petycje, postulaty i inicjatywy obywateli
minus Informacje o działalności lobbingowej
minus CEIDG; Działalność gospodarcza
plus OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
plus WYBORY
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 Nabór do pracy
minus Aktualne rekrutacje
minus Postępowania w toku
minus Wyniki postępowań
minus Archiwum rekrutacji
A A A


URZĄD MIEJSKI > Wykaz numerów telefonów

stanowisko imię i nazwisko pracownika nr pokoju nr telefonu e-mail
Burmistrz Szczebrzeszyna Henryk Matej 12a 342, 846821049 burmistrz@szczebrzeszyn.pl
z-ca Burmistrza Zbigniew Paprocha 12b 350
846821166
zburmistrz@szczebrzeszyn.pl
Sekretarz Miasta i Gminy Maria Loc-Oczkoś 7 337, 846821187 sekretarz@szczebrzeszyn.pl
Skarbnik Miasta i Gminy Bożena Malec 8a 349 skarbnik@szczebrzeszyn.pl
Radca prawny Krystyna Glazer-Kamińska 9 322, 846821608 radca@szczebrzeszyn.pl

Referat finansowy

kierownik Joanna Cioś 8 341 jcios@szczebrzeszyn.pl
księgowość budżetowa Agnieszka Kostrubiec 8 341 akostrubiec@szczebrzeszyn.pl
podatek vat Anna Pytlowska 8 341 vat@szczebrzeszyn.pl
księgowość budżetowa Barbara Czarnecka 9 322, 846821610 b.czarnecka@szczebrzeszyn.pl
księgowość budżetowa Katarzyna Rzemieniuk- Pieczykolan 10 325, 846821131 k.rzemieniuk@szczebrzeszyn.pl
kasa Magdalena Harkot 1 351  
odpady komunalne Tomasz Ciurysek 31 329 tciurysek@szczebrzeszyn.pl
odpady komunalne Małgorzata Kasprzyk-Niedziela 31 329 mkasprzyk@szczebrzeszyn.pl

Referat podatkowy

kierownik Anna Maślany 11 330 amaslany@szczebrzeszyn.pl
wymiar podatków Ewa Kucińska 11 330 podatki@szczebrzeszyn.pl
wymiar podatków Wanda Kras 11 330 podatki@szczebrzeszyn.pl
wymiar podatków Anna Jarosz 11 330 podatki@szczebrzeszyn.pl
księgowość podatkowa Irena Zalewska 10 365, 846821131 i.zalewska@szczebrzeszyn.pl
księgowość podatkowa Magdalena Duda 10 325, 846821131 podatki@szczebrzeszyn.pl

Referat spraw organizacyjno-administracyjnych

kierownik Krystyna Dochalska 15 335 kadry@szczebrzeszyn.pl
sekretariat burmistrza Anna Czerwieniec 12 846821095 um@szczebrzeszyn.pl
działalność gospodarcza, zezwolenia alkoholowe Jolanta Tyszko 15 335 jtyszko@szczebrzeszyn.pl
informatyk Wojciech Kościk 15 335 wojtek@szczebrzeszyn.pl
biuro Samorządu Terytorialnego Zofia Wachowicz 20 321 rada@szczebrzeszyn.pl

Urząd Stanu Cywilnego

kierownik Mirosława Sawic 3 347, 846821132 usc@szczebrzeszyn.pl

Referat spraw obywatelskich

kierownik

Mirosława Sawic

3

347, 846821132

usc@szczebrzeszyn.pl

ewidencja ludności, dowody osobiste

Grażyna Sikora

4

346, 846821132

do@szczebrzeszyn.pl

sprawy wojskowe, ppoż. zarządzanie kryzysowe

Anna Socha

6

320

zk@szczebrzeszyn.pl

Referat oświaty

kierownik Beata Trochimiuk 27 323, 846822055 ro@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Grażyna Popielec 28 324, 846821222 gpopielec@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Aneta Rzeszutko 28 324, 846821222 arzeszutko@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Aneta Harkot 28 324, 846821222 aharkot@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Agnieszka Ruszczak 23 336 aruszczak@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli  Katarzyna Stankiewicz 23 336 kstan@szczebrzeszyn.pl
kadry szkół i przedszkoli  Magdalena Cholewińska 23 336 mch@szczebrzeszyn.pl

Referat rozwoju gospodarczego

kierownik Maria Jurczykowska 30 331 inwest2@szczebrzeszyn.pl
zamówienia publiczne, przetargii Grażyna Łagowska 30 331

inwest@szczebrzeszyn.pl, przetargi@ekoszczebrzeszyn.pl

środki unijne Janusz Niedźwiedź 26 340 jniedzwiedz@szczebrzeszyn.pl
zamówienia publiczne Daniel Kustosz 26 340 d.kustosz@ekoszczebrzeszyn.pl
inwestycje gminne Stanisław Kaziród 29 327  
ochrona środowiska Monika Szczepaniak-Derkacz 29 327 eko@szczebrzeszyn.pl

Referat gospodarki mieniem

kierownik Grzegorz Papierz 24 339 gp@szczebrzeszyn.pl
dodatki mieszkaniowe Grażyna Wołoch 25 334  
rolnictwo, insp. bhp Janina Wiśniewska 25 334 bhp@szczebrzeszyn.pl

obsługa Urzędu

kierowca Stanisław Hajduk 36 333  
konserwator Mikołaj Jóźwiak 36 333  
sprzątaczka Justyna Buczko 36 333  
sprzątaczka Teresa Kaszak 36 333  

Ilość odwiedzin: 42058
Nazwa dokumentu: Wykaz numerów telefonów
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
Osoba, która wytworzyła informację: Sekretarz Miasta i Gminy
Osoba, która odpowiada za treść: Sekretarz Miasta i Gminy
Osoba, która wprowadzała dane: Tomasz Ciurysek
Data wytworzenia informacji: 2019-01-14 12:34:00
Data udostępnienia informacji: 2019-01-14 12:34:00
Data ostatniej aktualizacji: 2019-02-12 14:36:41

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner