logo
Wersja dla niedowidzących
  Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
      
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
  
 PRAWO LOKALNE
plus Uchwały
plus Zarządzenia
plusPrzetargi
minusWyniki przetargów
minusPlan postepowan
plusOgłoszenia
plusObwieszczenia
 RODO
plus Klauzula Informacyjna
 ORGANA WŁADZY
plus Burmistrz Szczebrzeszyna
minus Sołectwa Gminy Szczebrzeszyn
plus Rada Miejska w Szczebrzeszynie
 URZĄD MIEJSKI
minus Godziny pracy
minus Regulamin organizacyjny
minus Struktura organizacyjna
plus Jak załatwić sprawę /wzory dokumentów, karty informacyjne/
minus Wykaz numerów telefonów
minus Kontrole przeprowadzone w urzędzie
plus Rejestry, ewidencje, archiwa
 MIASTO I GMINA
minus Statut Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
minus Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Szczebrzeszyn 2016-2023
plus Raport o stanie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
minus Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
plus Podatki, opłaty za wodę i ścieki
plus Jednostki organizacyjne Gminy Szczebrzeszyn
plus INFORMACJE O ŚRODOWISKU
plus Budżet
plus KONSULTACJE SPOŁECZNE
plus GOSPODARKA ODPADAMI, AZBEST
minus PLAN DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI OSOBOM ZE SZCZEGÓLNYMI POTRZEBAMI NA LATA 2020 - 2021
 INNE
plus Petycje, postulaty i inicjatywy obywateli
minus Informacje o działalności lobbingowej
minus CEIDG; Działalność gospodarcza
plus OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
plus WYBORY
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
minus Deklaracja dostępności
minus Zbiornik wodny "Brody Małe"
 Nabór do pracy
minus Aktualne rekrutacje
minus Postępowania w toku
minus Wyniki postępowań
minus Archiwum rekrutacji
A A A


URZĄD MIEJSKI > Wykaz numerów telefonów

stanowisko

Imię i nazwisko pracownika

nr pokoju

nr telefonu

e-mail

Burmistrz Szczebrzeszyna

Henryk Matej

12a

342, 6821049

burmistrz@szczebrzeszyn.pl

Sekretarz Miasta i Gminy

Maria loc-Oczkoś

12b

337, 6821188

sekretarz@szczebrzeszyn.pl

Skarbnik Miasta i Gminy

Bożena Malec

7

349

skarbnik@szczebrzeszyn.pl

Radca prawny

Krystyna Glazer-Kamińska

9

322, 6821608

radca@szczebrzeszyn.pl

Referat finansowy

kierownik Joanna Cioś 8 341 jcios@szczebrzeszyn.pl
księgowość budżetowa Agnieszka Kostrubiec 8 341 akostrubiec@szczebrzeszyn.pl
podatek vat Anna Pytlowska 8 341 vat@szczebrzeszyn.pl
księgowość budżetowa Barbara Czarnecka 9 322, 846821610 b.czarnecka@szczebrzeszyn.pl
księgowość budżetowa Katarzyna Rzemieniuk- Pieczykolan 10 325, 846821131 k.rzemieniuk@szczebrzeszyn.pl
kasa Magdalena Harkot 1 351  
odpady komunalne Tomasz Ciurysek 31 329 tciurysek@szczebrzeszyn.pl
odpady komunalne Małgorzata Kasprzyk-Niedziela 31 329 tciurysek@szczebrzeszyn.pl

Referat podatkowy

kierownik Anna Maślany 11 330 amaslany@szczebrzeszyn.pl
wymiar podatków Ewa Kucińska 11 330 podatki@szczebrzeszyn.pl
wymiar podatków Wanda Kras 11 330 podatki@szczebrzeszyn.pl
wymiar podatków Anna Jarosz 11 330 podatki@szczebrzeszyn.pl
księgowość podatkowa Irena Zalewska 10 365, 846821131 i.zalewska@szczebrzeszyn.pl
księgowość podatkowa Magdalena Duda 10 325, 846821131 podatki@szczebrzeszyn.pl

Referat spraw organizacyjno-administracyjnych

kierownik

Krystyna Dochalska

15

335

kadry@szczebrzeszyn.pl

sekretariat burmistrza

Anna Czerwieniec

12

846821095

um@szczebrzeszyn.pl

działalność gospodarcza, zezwolenia alkoholowe

Jolanta Tyszko

15

335

jtyszko@szczebrzeszyn.pl

informatyk

Wojciech Kościk

15

335

wojtek@szczebrzeszyn.pl

Biuro Rady Miejskiej

Zofia Wachowicz

20

321

rada@szczebrzeszyn.pl

Urząd Stanu Cywilnego

kierownik

Mirosława Sawic

3

347, 6821132

usc@szczebrzeszyn.pl

Referat spraw obywatelskich

kierownik

Mirosława Sawic

3

347, 6821132

usc@szczebrzeszyn.pl

ewidencja ludności, dowody osobiste

Grażyna Sikora

4

346, 6821133

do@szczebrzeszyn.pl

sprawy wojskowe, ppoż. zarządzanie kryzysowe

Anna Socha

6

320

zk@szczebrzeszyn.pl

Referat oświaty

kierownik Beata Trochimiuk 27 323, 846822055 ro@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Grażyna Popielec 28 324, 846821222 gpopielec@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Aneta Rzeszutko 28 324, 846821222 arzeszutko@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Aneta Harkot 28 324, 846821222 aharkot@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli Agnieszka Ruszczak 23 336 aruszczak@szczebrzeszyn.pl
księgowość szkół i przedszkoli  Katarzyna Stankiewicz 23 336 kstan@szczebrzeszyn.pl
kadry szkół i przedszkoli  Magdalena Cholewińska 23 336 mch@szczebrzeszyn.pl

Referat rozwoju gospodarczego

kierownik Maria Jurczykowska 30 331 inwest2@szczebrzeszyn.pl
zamówienia publiczne, przetargii Grażyna Łagowska 30 331 inwest@szczebrzeszyn.pl
środki unijne Janusz Niedźwiedź 26 340 jniedzwiedz@szczebrzeszyn.pl
inwestycje gminne Daniel Kustosz 26 340  
inwestycje gminne Stanisław Kaziród 29 327  
ochrona środowiska Monika Szczepaniak-Derkacz 29 327 eko@szczebrzeszyn.pl

Referat gospodarki mieniem

kierownik Grzegorz Papierz 24 339 gp@szczebrzeszyn.pl
dodatki mieszkaniowe Grażyna Wołoch 25 334  
rolnictwo, insp. bhp Janina Wiśniewska 25 334 bhp@szczebrzeszyn.pl

obsługa Urzędu

kierowca Stanisław Hajduk 36 333  
konserwator Mikołaj Jóźwiak 36 333  
sprzątaczka Justyna Buczko 36 333  
sprzątaczka Teresa Kaszak 36 333  

 

 

 

 

Nazwa dokumentu: Spis telefonów w Urzędzie
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
Osoba, która wytworzyła informację: Sekretarz Miasta i Gminy
Osoba, która odpowiada za treść: Sekretarz Miasta i Gminy
Osoba, która wprowadzała dane: Wojciech Kościk
Data wytworzenia informacji: 2004-01-14 12:34:46
Data udostępnienia informacji: 2004-01-14 12:34:46
Data ostatniej aktualizacji: 2019-01-14 08:50:33

Wersja do wydruku...