logo
Wersja dla niedowidzących
  Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
      
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
  
 PRAWO LOKALNE
plus Uchwały
plus Zarządzenia
plusPrzetargi
minusWyniki przetargów
minusPlan postepowan
plusOgłoszenia
plusObwieszczenia
 RODO
plus Klauzula Informacyjna
 ORGANA WŁADZY
plus Burmistrz Szczebrzeszyna
minus Sołectwa Gminy Szczebrzeszyn
plus Rada Miejska w Szczebrzeszynie
 URZĄD MIEJSKI
minus Godziny pracy
minus Regulamin organizacyjny
minus Struktura organizacyjna
plus Jak załatwić sprawę /wzory dokumentów, karty informacyjne/
minus Wykaz numerów telefonów
minus Kontrole przeprowadzone w urzędzie
plus Rejestry, ewidencje, archiwa
 MIASTO I GMINA
minus Statut Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
minus Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Szczebrzeszyn 2016-2023
plus Raport o stanie Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
minus Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
plus Podatki, opłaty za wodę i ścieki
plus Jednostki organizacyjne Gminy Szczebrzeszyn
plus INFORMACJE O ŚRODOWISKU
plus Budżet
plus KONSULTACJE SPOŁECZNE
plus GOSPODARKA ODPADAMI, AZBEST
minus PLAN DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI OSOBOM ZE SZCZEGÓLNYMI POTRZEBAMI NA LATA 2020 - 2021
 INNE
plus Petycje, postulaty i inicjatywy obywateli
minus Informacje o działalności lobbingowej
minus CEIDG; Działalność gospodarcza
plus OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
plus WYBORY
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
minus Deklaracja dostępności
minus Zbiornik wodny "Brody Małe"
 Nabór do pracy
minus Aktualne rekrutacje
minus Postępowania w toku
minus Wyniki postępowań
minus Archiwum rekrutacji
A A A


URZĄD MIEJSKI > Wykaz numerów telefonów

stanowisko

Imię i nazwisko pracownika

nr pokoju

nr telefonu

e-mail

Burmistrz Szczebrzeszyna

Henryk Matej

12a

342, 6821049

burmistrz@szczebrzeszyn.pl

Sekretarz Miasta i Gminy

Maria loc-Oczkoś

12b

337, 6821188

sekretarz@szczebrzeszyn.pl

Skarbnik Miasta i Gminy

Bożena Malec

7

349

skarbnik@szczebrzeszyn.pl

Radca prawny

Krystyna Glazer-Kamińska

9

322, 6821608

radca@szczebrzeszyn.pl

Referat finansowy

kierownik

Joanna Cioś

8

341

jcios@szczebrzeszyn.pl

księgowość budżetowa

Agnieszka Kostrubiec

8

341

akostrubiec@szczebrzeszyn.pl

podatek vat

Anna Pytlowska

8

341

vat@szczebrzeszyn.pl

księgowość budżetowa

Barbara Czarnecka

9

322, 6821610

b.czarnecka@szczebrzeszyn.pl

księgowość budżetowa

Katarzyna Rzemieniuk- Pieczykolan

10

325, 6821131

k.rzemieniuk@szczebrzeszyn.pl

kasa

Magdalena Harkot

1

351

 

gospodarowanie odpadami komunalnymi

Tomasz Ciurysek

31

329

tciurysek@szczebrzeszyn.pl

 

gospodarowanie odpadami komunalnymi

Małgorzata Kasprzyk-Niedziela

31

329

mkasprzyk@szczebrzeszyn.pl

Referat podatkowy

kierownik

Anna Maślany

11

330

amaslany@szczebrzeszyn.pl

wymiar podatków

Ewa Kucińska

11

330

podatki@szczebrzeszyn.pl

wymiar podatków

Wanda Kras

11

330

podatki@szczebrzeszyn.pl

wymiar podatków

Anna Jarosz

11

330

podatki@szczebrzeszyn.pl

księgowość podatkowa

Irena Zalewska

10

365, 6821131

podatki@szczebrzeszyn.pl

księgowość podatkowa

Magdalena Duda

10

325, 6821131

podatki@szczebrzeszyn.pl

Referat spraw organizacyjno-administracyjnych

kierownik

Krystyna Dochalska

15

335

kadry@szczebrzeszyn.pl

sekretariat burmistrza

Anna Czerwieniec

12

846821095

um@szczebrzeszyn.pl

działalność gospodarcza, zezwolenia alkoholowe

Jolanta Tyszko

15

335

jtyszko@szczebrzeszyn.pl

informatyk

Wojciech Kościk

15

335

wojtek@szczebrzeszyn.pl

Biuro Rady Miejskiej

Zofia Wachowicz

20

321

rada@szczebrzeszyn.pl

Urząd Stanu Cywilnego

kierownik

Mirosława Sawic

3

347, 6821132

usc@szczebrzeszyn.pl

Referat spraw obywatelskich

kierownik

Mirosława Sawic

3

347, 6821132

usc@szczebrzeszyn.pl

ewidencja ludności, dowody osobiste

Grażyna Sikora

4

346, 6821133

do@szczebrzeszyn.pl

sprawy wojskowe, ppoż. zarządzanie kryzysowe

Anna Socha

6

320

zk@szczebrzeszyn.pl

Referat oświaty

kierownik

Beata Trochimiuk

27

323, 6822055

ro@szczebrzeszyn.pl

księgowość szkół i przedszkoli (Inspektorzy)

Grażyna Popielec

Aneta Rzeszutko

Aneta Harkot

28

324, 6821222

gpopielec@szczebrzeszyn.pl

arzeszutko@szczebrzeszyn.pl

aharkot@szczebrzeszyn.pl

księgowość szkół i przedszkoli (Inspektorzy)

 

kadry szkół i przedszkoli

Agnieszka Ruszczak

Katarzyna Stankiewicz

Magdalena Cholewińska

23

336

aruszczak@szczebrzeszyn.pl

kstan@szczebrzeszyn.pl

mch@szczebrzeszyn.pl

Referat rozwoju gospodarczego

Kierownik

zamówienia publiczne, przetargii

Maria Jurczykowska

Grażyna Łagowska

30

 

331

 

inwest2@szczebrzeszyn.pl

inwest@szczebrzeszyn.pl

środki unijne

inwestycje gminne

Janusz Niedźwiedź

Daniel Kustosz

26 340

jniedzwiedz@szczebrzeszyn.pl

 

inwestycje gminne

ochrona środowiska

Stanisław Kaziród

Monika Szczepaniak-Derkacz

29 327

 

eko@szczebrzeszyn.pl

Referat gospodarki mieniem

Kierownik

Grzegorz Papierz

24

339

gp@szczebrzeszyn.pl

Dodatki mieszkaniowe

Rolnictwo, insp. bhp

Grażyna Wołoch

Janina Wiśniewska

25

334

bhp@szczebrzeszyn.pl

obsługa Urzędu

kierowca

konserwator

sprzątaczka

sprzątaczka

Stanisław Hajduk

Mikołaj Jóźwiak

Justyna Buczko

Teresa Kaszak

36

333

 

 

 

 

 

Nazwa dokumentu: Spis telefonów w Urzędzie
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
Osoba, która wytworzyła informację: Maria Loc-Oczkoś, Sekretarz Miasta i Gminy
Osoba, która odpowiada za treść: Henryk Matej, Burmistrz Szczebrzeszyna
Osoba, która wprowadzała dane: Wojciech Kościk
Data wytworzenia informacji: 2004-01-14 12:34:46
Data udostępnienia informacji: 2004-01-14 12:34:46
Data ostatniej aktualizacji: 2019-01-11 15:37:21

Wersja do wydruku...